Archief

Resultaten Najaarscompetitie 2011

Jeugd

 

 

 

 

 

 

 

TTVN 1 - Landelijk A, poule C

 

 

TTVN 1- Persoonlijke resultaten

   

TTVN  1

10 - 66

 

Rob Seldenrijk

27

-

25

93%

Taverzo 1

10 - 57

 

Max van Amerongen

30

-

18

60%

Scyedam 1

10 - 54

 

Jesse Coljee

30

-

14

47%

Pecos 1

10 - 47

 

 

 

 

 

 

ATC Nijmegen 1

10 - 41

 

 

 

 

 

 

Getavé 1

10 - 35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TTVN 2 - Landelijk C, poule E

 

 

TTVN 2 - Persoonlijke resultaten

 

 

TTVN  2

10 - 78

 

Ewa Bednarczyk

30

-

24

80%

Amsterdam '78 1

10 - 64

 

Dennis Boot

30

-

24

80%

SVE 1

10 - 61

 

Rens de Haas

30

 -

22

73%

Vice Versa '51 1

10 - 36

 

 

 

 

 

 

TIOS '51 1

10 - 32

 

 

 

 

 

 

SVN 1

10 - 29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TTVN 3 - 1e klasse, poule A

 

 

TTVN 3 - Persoonlijke resultaten

 

 

TTVN  3

10 - 73

 

Patrick Nieuwendijk

21

-

17

81%

Almeerspin 2

10 - 66

 

Deborah Jekel

19

-

15

79%

REGA 1

10 - 49

 

Henno Frericks

22

-

16

73%

Hilversum 3

10 - 47

 

Oscar Delisen

19

-

10

53%

VTV 1

10 - 34

 

 

 

 

 

 

HTTC 1

10 - 31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TTVN 4 - 2e klasse, poule B

 

 

TTVN 4 - Persoonlijke resultaten

 

 

Iduna 1

10 - 77

 

Falco de Groot

27

-

19

70%

TTVN  4

9 - 56

 

Martijn de Waal

27

-

17

63%

REGA 2

9 - 55

 

Jorian van Nie

27

-

15

56%

Gispen 1

10 - 41

 

 

 

 

 

 

Huizen 3

10 - 40

 

 

 

 

 

 

Almeerspin 4

10 - 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TTVN 5 - 3e klasse, poule A

 

 

TTVN 5 - Persoonlijke resultaten

 

 

SVE 4

8 - 56

 

Lex Eikenboom

24

-

9

38%

WIK 1

8 - 51

 

Jaxon Schmitt

24

-

5

21%

Huizen 4

8 - 49

 

Joshena Jeyaratnam

21

-

2

10%

VTV 2

8 - 26

 

 

 

 

 

 

TTVN  5

8 - 18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TTVN 6 - 4e klasse, poule C

 

 

TTVN 6 - Persoonlijke resultaten

 

 

REGA 4

10 - 69

 

Cody van Beek

20

-

15

75%

Tielse TC 1

10 - 64

 

Moreno Abrahams

24

-

14

58%

HTTC 3

10 - 61

 

Youri Schmitt

20

-

8

40%

TTVN  6

10 - 49

 

Sven Braster

21

-

8

38%

WIK 2

10 - 38

 

 

 

 

 

 

Almeerspin 7

10 - 19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TTVN 7 - 5e klasse, poule B

 

 

TTVN 7 - Persoonlijke resultaten

 

 

ATC Almere 1

10 - 79

 

Stan Eleveld

24

-

13

54%

SVE 6

10 - 67

 

Robin Bosch

21

-

3

14%

Almeerspin 8

10 - 55

 

Yermo Abrahams

24

-

3

13%

REGA 6

10 - 39

 

Hugo Spaargaren

18

-

2

11%

Gispen 2

10 - 36

 

 

 

 

 

 

TTVN  7

10 - 24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TTVN 8 - 6e klasse, poule D

 

 

TTVN 8 - Persoonlijke resultaten

 

 

Over 't Net 2

10 - 71

 

Gino Kader

27

-

21

78%

SVE 7

10 - 69

 

Hidde Schinkel

27

-

6

22%

Smash-W 2

10 - 48

 

Deion van Thijs

3

-

0

0%

Hilversum 10

10 - 44

 

Lara Eleveld

6

-

0

0%

ZTTV 2

10 - 38

 

Justen Steenbergen

27

-

0

0%

TTVN  8

10 - 30

 

 

 

 

 

 
 

 

           

Senioren

 

 

 

 

 

 

 

TTVN 1 - Hoofdklasse, poule B

   

TTVN 1 - Persoonlijke resultaten

   

Hilversum 5

10 - 68

 

Martijn Heidema

27 - 20

74%

SVE 2

10 - 57

 

Rob Seldenrijk

  9 - 5

56%

SVO 1

10 - 57

 

Jan -Willem Jansen

18 - 6

33%

SHOT (S) 1

10 - 46

 

John Jansen

18 - 5

28%

TTVN  1

10 - 45

 

Paul Oostveen

18 - 3

17%

Huizen 3

10 - 27

           
               

TTVN 2 - 2e klasse, poule F

   

TTVN 2 - Persoonlijke resultaten

   

TTVN  2

10 - 82

 

Daam Hoogendijk

29 - 26

90%

De Schans 1

10 - 55

 

Martijn de Nas

26 - 21

81%

SHOT (S) 3

10 - 53

 

Danny Hendriks

29 - 23

79%

ATC Almere 3

10 - 52

           

WIK 2

10 - 32

           

DOSC 1

10 - 26

           
               

TTVN 3 - 2e klasse poule E

   

TTVN 3 - Persoonlijke resultaten

   

HTTC 1

10 - 69

 

Bart den Blanken

24 - 16

67%

SVE 4

10 - 58

 

Harry Eleveld

24 - 13

54%

Hilversum 10

10 - 51

 

Martin Lindenaar

27 - 12

44%

TTVN  3

10 - 46

 

Sjoerd de Valk

  6 - 0

0%

Gispen 2

10 - 46

           

VTV 5

10 - 30

           
               

TTVN 4 - 3e klasse, poule K

   

TTVN 4 - Persoonlijke resultaten

   

Woerden 3

10 - 78

 

Jordy Gerritse

27 - 16

59%

Maarssen 4

10 - 49

 

Joris Bosboom

30 - 14

47%

De Schans 3

10 - 45

 

Mathijs Marijn

30 - 11

37%

TTVN  4

10 - 45

           

VTV 10

10 - 43

           

HTTC 4

10 - 40

           
               

TTVN 5 - 3e klasse, poule D

   

TTVN 5 - Persoonlijke resultaten

   

Vitac 1

10 - 70

 

Martijn Alblas

29 - 22

76%

Veenland 1

10 - 53

 

Joost van Es

23 - 15

65%

TTVN  5

10 - 51

 

Wim Kielen

  6 - 3

50%

Buna 2

10 - 48

 

Robin Warringa

26 - 0

0%

Woerden 5

10 - 42

           

Hilversum 16

10 - 36

           
               

TTVN 6 - 3e klasse, poule G

   

TTVN 6 - Persoonlijke resultaten

   

SVE 5

10 - 80

 

Max van Amerongen

  3 - 3

100%

TVP 2

10 - 51

 

Ewa Bednarczyk

  9 - 5

56%

TTVN  6

10 - 48

 

Alex Witteman

27 - 13

48%

UTTC 8

10 - 48

 

Marek Bednarczyk

30 - 14

47%

ZTTV 4

10 - 47

 

Cor Grondhuis

18 - 7

39%

VTV 9

10 - 26

           
               

TTVN 7 - 4e klasse, poule E

   

TTVN 7 - Persoonlijke resultaten

   

Gispen 6

10 - 67

 

Ruud Oosthoek

15 - 12

80%

HTV 2

10 - 63

 

Rob Groenen

15 - 10

67%

TTVN  7

10 - 52

 

Tom Veldhuijzen

18 - 9

50%

SVO 5

10 - 49

 

Jan van Alphen

21 - 10

48%

Hoogland 5

10 - 42

 

Roy Jansen

21 - 7

33%

Smash-W 4

10 - 27

           
               

TTVN 8 - 4e klasse, poule M

   

TTVN 8 - Persoonlijke resultaten

   

SHOT (S) 8

10 - 64

 

Rens de Haas

  3 - 3

100%

TTVN  8

10 - 59

 

Jaap Rutten

30 - 21

70%

REGA 6

10 - 54

 

Daniel Grimmelikhuijzen

30 - 18

60%

SVO 6

10 - 48

 

Tim Hersenvoort

24 - 9

38%

HTTC 8

10 - 42

           

Huizen 9

10 - 33

           
               

TTVN 9 - 5e klasse, poule D

   

TTVN 9 - Persoonlijke resultaten

   

Leerdam 4

10 - 69

 

Ton Michies

24 - 22

92%

Gispen 7

10 - 61

 

Jan van de Biezen

15 - 8

53%

TTVN  9

10 - 59

 

Jan van Etten

21 - 11

52%

Batua 2

10 - 59

 

Teun Nonhof

15 - 7

47%

HTTC 11

10 - 27

 

Frits van Veen

15 - 5

33%

Vita 3

10 - 25

           
               

TTVN 10 - 5e klasse, poule L

   

TTVN 10 - Persoonlijke resultaten

   

TOVO 3

10 - 72

 

Alan Wouterse

12 - 8

67%

ONI 4

10 - 66

 

Sandra Dubbers

21 - 12

57%

TTVN  10

10 - 45

 

Darrel van Esterik

21 - 11

52%

Woerden 11

10 - 43

 

Sanne van Doorn

15 - 6

40%

SVO 8

10 - 38

 

Marjon Heesen

21 - 4

19%

Maarssen 8

10 - 36

           

Archief