Archief

Resultaten Najaarscompetitie 2010

Jeugd

 

 

 

 

 

 

 

TTVN 1 - Landelijk B, poule B

 

 

TTVN 1 - Persoonlijke resultaten

   

Stiphout 1

10 - 65

 

Max van Amerongen

30

-

19

63%

HTC 1

10 - 62

 

Joran Veldkamp

29

-

13

45%

Kluis 1

10 - 56

 

Jordy Gerritse

29

-

10

34%

TTVN 1

10 - 49

 

 

       

Westa 2

10 - 38

 

 

       

SKF 2

10 - 30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TTVN 2 - 1e klasse, poule A

 

 

TTVN 2 - Persoonlijke resultaten

 

 

Huizen 2

10 - 71

 

Rens de Haas

29

-

19

66%

Almeerspin 1

10 - 66  

Henno Frericks

29   11 38%

Shot 2

10 - 49

 

Jerold Jeyaratnam

26

-

7

27%

TTVN 2

10 - 46

 

 

       

UTTC 1

10 - 46

 

 

 

 

 

 

Hoogland 2

10 - 22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TTVN 3 - 2e klasse, poule B

 

 

TTVN 3 - Persoonlijke resultaten

 

 

ZTTV 2

8 - 61

 

Ewa Bednarczyk

24

-

17

71%

Almeerspin 2

8 - 56

 

Mariska van Loon

18

-

11

61%

TTVN 3

8 - 44

 

Deborah Jekel

24

-

11

46%

TTVN 5

8 - 23

 

 

       

WIK 2

8 - 16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TTVN 4 - 2e klasse - poule A

 

 

TTVN 4 - Persoonlijke resultaten

 

 

SVE 1

8 - 62

 

Dennis Boot

21

-

16

76%

TTVN 4

8 - 47

 

Kjell Bonhof

12

-

8

67%

Werinon 1

8 - 39

 

Oscar Delissen

18

-

9

50%

Almeerspin 3

8 - 30

 

Patrick Nieuwendijk

15

-

6

40%

HTTC 1

8 - 22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TTVN 5 - 2e klasse, poule B

 

 

TTVN 5 - Persoonlijke resultaten

 

 

ZTTV 2

8 - 61

 

Thijs van Reenen

24

-

13

54%

Almeerspin 2

8 - 56

 

Martijn Veldkamp

24

-

7

29%

TTVN 3

8 - 44

 

Sem van Engelen

21

-

2

10%

TTVN 5

8 - 23

 

 

.

     

WIK 2

8 - 16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TTVN 6 - 4e klasse, poule B

 

 

TTVN 6 - Persoonlijke resultaten

 

 

Good Luck 1

10 - 74

 

Falco de Groot

27

-

23

85%

TTVN 6

10 - 69

 

Martijn de Waal

24

-

17

71%

Almeerspin 5

10 - 49

 

Daan de Gier

21

-

11

52%

SVE 4

10 - 49

 

Joshena Jeyaratnam

18 - 09 50%

UTTC 2

10 - 36

 

 

 

 

 

 

DTV Smash 1

10 - 23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TTVN 7 - 5e klasse, poule A

 

 

TTVN 7 - Persoonlijke resultaten

 

 

SVO 2

7 - 49

 

Vinesh Ramdutt

24

-

21

88%

TTVN  7

7 - 47

 

Jaxon Schmitt

21

-

17

81%

Smash-W 2

7 - 37

 

Stan Eleveld

21 - 11 52%

Iduna 2

7 - 34  

Youri Schmitt

24 - 11 46%

Elan 4

7 - 30  

 

       

Reflex 1

5 - 29

           

WIK 4

5 - 28

 

 

 

 

 

 

TTCL 1

5 - 26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TTVN 8 - 6e klasse, poule D

 

 

TTVN 8 - Persoonlijke resultaten

 

 

Rega 8

10 - 65

 

Sven Braster

24

-

16

67%

TVS 1

10 - 64

 

Moreno Abrahams

21

-

12

57%

TTVN 8

10 - 52

 

Wouter Abels

18

-

9

50%

Almeerspin 10

10 - 42

 

Hugo Spaargaren

27 - 12 44%

Lelystad Utd 1

10 - 39

 

 

 

 

 

 

SVO 3

10 - 38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TTVN 9 - Starters, poule A

 

 

TTVN 9 - Persoonlijke resultaten

 

 

TTVN  9

82%

 

Lex Eikenboom

20

-

18

90%

Over t Net 1

68%

 

Yermo Abrahams

14

-

10

71%

Gispen 4

65%

 

Robin Bosch

4 - 2 50%

Shot 6

51%

 

Gino Kader

2 - 1 50%

SVE 7

48%

 

 

       

Huizen 7

40%

           

SVO 4

25%

 

 

 

 

 

 

Hoogland 6

17%

 

 

 

 

 

 
 

 

           

Senioren

 

 

 

 

 

 

 

Dames 1 - 3e Divisie

   

TTVN Dames 1 - Persoonlijke resultaten

Treffers(R) 3

10 - 77

 

Mariska van Loon

3 - 2

67%

Vriendenschaar 2

10 - 74

 

Sandra Dubbers

  27 - 11

41%

Docos 2

10 - 57

 

Nancy Gerritse

30 - 9

30%

HTC 1

10 - 45

 

Sanne van Doorn

30 - 5 17%

TTVN Dames 1

10 - 28

 

 

       

Tempo-Team 2

10 - 19

           
               

TTVN 1 - Hoofdklasse, poule A

   

TTVN 1 - Persoonlijke resultaten

Shot 1

10 - 69

 

Martijn Heidema

27 - 27

100%

SVE 1

10 - 67

 

Paul Oostveen

  30 - 17

57%

TTVN 1

10 - 61

 

John Jansen

30 - 11

37%

VTV 2

10 - 51

 

 

       

Rega 2

10 - 36

 

 

       

Tielse TC 1

10 - 16

           
               

TTVN 2 - Hoofdklasse, poule B

   

TTVN 2 - Persoonlijke resultaten

Rega 1

10 - 74

 

Jan-Willem Jansen

30 - 14

47%

SVO 1

10 - 57

 

Alex de Nas

30 - 11

37%

VTV 3

10 - 47

 

Danny Hendriks

30 - 7

23%

Maarssen 1

10 - 46

           

WIK 1

10 - 41

           

TTVN 2

10 - 35

           
               

TTVN 3 - 2e klasse, poule F

   

TTVN 3 - Persoonlijke resultaten

HTTC 1

10 - 70

 

Daam Hoogendijk

30 - 23

77%

TTVN 3

10 - 67

 

Martijn de Nas

30 - 22

73%

ZTTV 1

10 - 47

 

Sjoerd de Valk

30 - 13

43%

Vitac 1

10 - 42

 

 

       

VTV 6

10 - 40

           

Gispen 4

10 - 34

           
               

TTVN 4 - 2e klasse, poule H

   

TTVN 4 - Persoonlijke resultaten

Elan 3

10 - 56

 

Wouter Werensteijn

27 - 21

78%

Hilversum 11

10 - 53

 

Alex Witteman

30 - 12

40%

Shot 3

10 - 52

 

Martin Lindenaar

27 - 8

30%

SVE 3

10 - 49

 

 

       

UTTC 3

10 - 49

 

 

       

TTVN 4

10 - 41

           
               

TTVN 5 - 3e klasse, poule C

   

TTVN 5 - Persoonlijke resultaten

TTVN 5

10 - 78

 

Bart den Blanken

27 - 24

89%

TOVO 1

10 - 69

 

Harry Eleveld

24 - 20

83%

ATC 3

10 - 68

 

Christ van Loon

  12 - 9

75%

Hoogland 2

10 - 37

 

Wim Kielen

24 - 15

63%

Bunschot 3

10 - 27

 

 

       

Barneveld 2

10 - 21

 

 

       
               

TTVN 6 - 3e klasse, poule A

   

TTVN 6 - Persoonlijke resultaten

UTTC 8

10 - 71

 

Matthijs Marijn

  30 - 16

53%

Fletio 1

10 - 59

 

Joris Bosboom

  27  - 13

48%

BAT 1

10 - 53

 

Henny van Horssen

9 - 4

44%

Leerdam 1

10 - 52

 

Cor Grondhuis

24 - 7

29%

TTVN 6

10 - 43

 

 

       

HTTC 6

10 - 22

           
               

TTVN 7 - 3e klasse, poule K

   

TTVN 7 - Persoonlijke resultaten

VTV 7

10 - 77

 

Rob Groenen

18 - 17

44%

Maarssen 3

10 - 61

 

Ruud Oosthoek

18 - 11

33%

HTTC 4

10 - 50

 

Marek Bednarczyk

21 - 9

29%

Woerden 6

10 - 49

 

Jan van Alphen

21 - 1

19%

HTV 2

10 - 37

 

Mariska van Loon

9 - 0

0%

TTVN 7

10 - 26

           
               

TTVN 8 - 5e klasse, poule L

   

TTVN 8 - Persoonlijke resultaten

TTVN 8

10 - 66

 

Jaap Rutten

  30 - 25

83%

HTV 4

10 - 64

 

Daniel Grimmelikhuijzen

30 - 20

67%

SVO 6

10 - 52

 

Tim Hersevoort

24 - 11

46%

Fletio 3

10 - 48

 

Bob Settels

3 - 1

33%

HTTC 11

10 - 36

 

 

       

Reflex 4

10 - 34

           
               

TTVN 9 - 5e klasse, poule D

   

TTVN 9 - Persoonlijke resultaten

Batua 2

10 - 71

 

Frits van Veen

  30 - 21

70%

Gispen 7

10 - 67

 

Jan van Etten

24 - 14

58%

UTTC 13

10 - 57

 

Jan van de Biezen

24 - 10

42%

TTVN 9

10 - 56

 

Teun Nonhof

12 - 2

17%

Vita 3

10 - 25

 

 

       

TVA 3

10 - 24

           
               

TTVN 10 - 5e klasse, poule J

   

TTVN 10 - Persoonlijke resultaten

Over t Net 7

10 - 80

 

Tom Veldhuijzen

  30 - 21

70%

Shot 10

10 - 50

 

Roy Jansen

30 - 18

60%

Hilversum 24

10 - 49

 

Darrel van Esterik

30 - 3

10%

TTVN 10

10 - 49

 

 

  -  

 

UTTC 11

10 - 48

 

 

  -    

BAT 2

10 - 24

           
               

TTVN 11 - 6e klasse, poule D

   

TTVN 11 - Persoonlijke resultaten

SVE 10

10 - 73

 

Sanne van Doorn

  15 - 10

67%

Effect 5

10 - 53

 

Sandra Dubbers

15 - 9

60%

Tielse TC 4

10 - 51

 

Alan Wouterse

24 - 13

54%

TTVN 11

10 - 51

 

Nancy Gerritse

18 - 8

44%

Gispen 10

10 - 48

 

Marjon Heesen

18 - 7 39%

Batua 3

10 - 24

           
               

TTVN 12 - 6e klasse, poule M

   

TTVN 12 - Persoonlijke resultaten

Smash-W 5

8 - 58

 

Reinier Band

  21 - 11

52%

Maarssen 11

8 - 45

 

Roel Hagen

21 - 8

38%

UTTC 16

8 - 35

 

Eli Patz

15 - 3

20%

TVS 4

8 - 33

 

Herman Lissenberg

15 - 2 13%

TTVN 12

8 - 29

           
               

Archief