{Uitslagen}
Uitslagen | Prestaties | Archief

Uitslagen Voorjaarscompetitie 2009

Junioren 1        Stand klasse Land C7

TTVN 1

100

71

71%

MTTV 1

100

60

60%

Westa westv 1

100

52

52%

Scylla 2

100

47

47%

Rega 1

100

38

38%

Amstelveen 2

100

32

32%

Junioren 2        Stand klasse 2A

TTVN 2

100

66

66%

Hilversum 1

100

62

62%

Almeerspin 1

100

49

49%

Rega 3

100

45

45%

Elan 3

100

43

43%

DTV Smash 1

100

35

35%

Junioren 3        Stand klasse 3A

UTTC 1

100

76

76%

TTVN 3

100

58

58%

Iduna 2

100

51

51%

Gispen 2

100

43

43%

ZTTV 2

100

39

39%

Hilversum 3

100

33

33%

Junioren 4        Stand klasse 4A

TVP 1

100

78

78%

TTVN 4

100

70

70%

Almeerspin 4

100

54

54%

Lelystad Utd 1

90

46

51%

Hoogland 4

100

31

31%

SVO 2

90

11

12%

Junioren 5        Stand klasse 5A

Almeerspin 6

70

48

68%

TTVN 5

70

46

65%

Gispen 4

70

46

65%

Vitac 2

70

40

57%

VTV 3

70

35

50%

Hilversum 8

70

24

34%

Shot 6

70

21

30%

WIK 4

70

20

28%

Junioren 6        Stand klasse 5C

Rega 5

100

67

67%

SVE 2

100

61

61%

Tielse TC 3

100

55

55%

Smash-W 2

100

53

53%

TTVN 6

100

52

52%

Shot 5

100

12

12%

Junioren 7        Stand klasse 6B

HTTC 4

100

71

71%

TTVN 7

100

68

68%

SVE 5

90

44

48%

Almeerspin 9

90

36

40%

Woerden 4

90

34

37%

Tielse TC 3

70

17

24%

Junioren 8        Stand klasse Start.B

Bijmaat 2

35

31

88%

SVO 4

30

26

86%

Hilversum 11

35

23

65%

TTVN 8

35

22

62%

VTV 4

35

11

31%

Shot 8

35

11

31%

Vita 2

30

9

30%

Hoogland 7

35

2

5%

Meisjes 1        Stand klasse Land A2

Getave 1

100

75

75%

Hotak 68 1

90

52

57%

Flash 1

100

51

51%

Vice Versa 1

90

39

43%

Bonn.Westa 2

100

40

40%

TTVN 1

100

33

33%

Senioren 1        Stand klasse 1.2

Smash-W 1

100

67

67%

TTVN 1

100

54

54%

SVO 3

100

54

54%

Gispen 2

100

49

49%

UTTC 1

100

46

46%

VTV 6

100

30

30%

Senioren 2        Stand klasse 1.3

Tielse TC 1

100

61

61%

Over t Net 2

100

60

60%

Shot 3

100

52

52%

TTVN 2

100

49

49%

Hilversum 6

100

42

42%

Bijmaat 4

100

36

36%

Senioren 3        Stand klasse 2.8

Otio 1

100

75

75%

UTTC 4

100

60

60%

TTVN 3

100

53

53%

ONI 2

100

45

45%

VTV 9

100

40

40%

SVE 5

100

27

27%

Senioren 4        Stand klasse 2.5

TVP 1

100

82

82%

TTCL 1

100

60

60%

TVS 1

100

55

55%

UTTC 5

100

41

41%

TTVN 4

100

39

39%

Barneveld 1

100

23

23%

Senioren 5        Stand klasse 3.6

ATC 4

100

71

71%

TTVN 5

100

63

63%

Almeerspin 5

100

63

63%

Hilversum 12

100

52

52%

Good Luck 3

100

39

39%

Barneveld 2

100

12

12%

Senioren 6        Stand klasse 4.13

Gispen 6

100

66

66%

VTV 15

100

63

63%

TTVN 6

90

54

60%

Dosc 1

100

50

50%

Hilversum 18

100

33

33%

SVE 8

90

24

26%

Senioren 7        Stand klasse 5.8

TTVN 7

100

60

60%

Jonathan 1

100

58

58%

HTV 5

100

56

56%

VTV 16

100

50

50%

Gispen 7

100

49

49%

SVE 13

100

27

27%

Senioren 8        Stand klasse 5.17

TTVN 8

100

78

78%

Hilversum 25

100

68

68%

Douwe Egberts 4

100

52

52%

de Vaart 4

100

47

47%

Radiair 2

100

31

31%

Woerden 11

100

24

24%

Senioren 9        Stand klasse 6.14

VTV 17

80

61

76%

Fletio 4

80

58

72%

TTVN 9

80

52

65%

SVE 14

80

15

18%

HTTC 15

80

14

17%

Senioren 10        Stand klasse 6.3

TTVN 10

100

72

72%

Leerdam 6

100

68

68%

Gispen 9

100

65

65%

HTTC 13

100

38

38%

Vita 4

100

29

29%

Batua 4

100

28

28%


{Prestaties}
Uitslagen | Prestaties | Archief

Persoonlijke Prestaties Voorjaarscompetitie 2009

JEUGD

 

 

 

 

TTVN 1 - Landelijk C

Gesp.

/

Gew.

%

Peter Marijn

29

/

28

96%

Rob Seldenrijk

29

/

21

72%

Myrddin Verheij

26

/

11

42%

 

 

 

 

 

Meisjes 1 - Landelijk A

Gesp.

/

Gew.

%

Melanie van Berkum

27

/

15

55%

Mariska van Loon

27

/

9

33%

Alannah de Roos

27

/

4

14%

Ewa Bednarczyk

9

/

1

11%

         

TTVN 2 - 2e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Jaap Rutten

30

/

24

80%

250

Rens de Haas

30

/

20

67%

232

Matthijs Marijn

3

/

2

67%

232

Henno Frericks

27

/

12

44%

209

 

 

 

 

   

TTVN 3 - 3e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Roy Jansen

21

/

15

71%

186

Desley Hakkert

21

/

11

52%

167

Tom Veldhuijzen

20

/

9

45%

160

Bob Heutink

19

/

5

26%

141

 

 

 

 

   

TTVN 4 - 4e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Deborah Jekel

26

/

21

81%

152

Martijn Oskam

26

/

18

69%

134

Kjell Bonhof

26

/

16

62%

127

 

 

 

 

   

TTVN 5 - 5e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Sem van Engelen

26

/

21

81%

104

Shannon de Roos

24

/

14

69%

78

Joshua Kaats

23

/

9

39%

59

Jordy Kooijman

3

/

0

0%

4

 

 

 

 

   

TTVN 6 - 5e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Patrick Nieuwendijk

24

/

18

75%

90

Natalia Bednarczyk

27

/

16

58%

74

Stan Eleveld

15

/

2

13%

17

 

 

 

 

   

TTVN 7 - 6e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Nick Calmer

23

/

22

96%

101

Dino Gacevic

23

/

12

52%

37

Bart Kouwenhoven

17

/

8

47%

32

 

 

 

 

   

TTVN 8 - 6e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Martijn de Waal

16

/

16

100%

98

Hugo Spaargaren

16

/

5

31%

1

SENIOREN

 

 

 

 

 

TTVN 1 - 1e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Alex de Nas

29

/

17

59%

409

Jan-Willem Jansen

27

/

15

56%

406

Danny Hendriks

21

/

8

38%

388

 

 

 

 

   

TTVN 2 - 1e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Peter Marijn

30

/

22

73%

423

Paul Oostveen

27

/

14

52%

402

Daam Hoogendijk

30

/

8

27%

377

 

 

 

 

   

TTVN 3 - 2e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Martijn de Nas

27

/

22

81%

388

Harry Eleveld

30

/

14

47%

347

Christ van Loon

27

/

8

30%

330

 

 

 

 

   

TTVN 4 - 2e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Bart den Blanken

30

/

13

43%

343

Wim Kielen

30

/

13

43%

343

Alex Witteman

24

/

7

29%

329

 

 

 

 

   

TTVN 5 - 3e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Wouter Werensteijn

29

/

25

86%

347

Piet Verkaik

23

/

12

52%

302

Joris Bosboom

29

/

15

52%

302

 

 

 

 

   

TTVN 6 - 4e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Rob Groenen

17

/

13

76%

283

Marek Bednarczyk

8

/

5

63%

268

Jan Duyveman

21

/

12

57%

262

Jan van Alphen

16

/

9

56%

261

Ruud Oosthoek

14

/

6

43%

248

 

 

 

 

   

TTVN 7 - 5e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Jan van de Biezen

30

/

21

70%

225

Jan van Etten

27

/

16

59%

214

Frits van Veen

15

/

8

53%

208

Teun Nonhof

9

/

2

22%

174

 

 

 

 

   

TTVN 8 - 6e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Wim Fassotte

3

/

3

100%

225

Daniel Grimmelikhuijzen

24

/

23

96%

217

Bob Settels

21

/

17

81%

187

Elke Hermans

21

/

15

71%

171

Tim Hersevoort

21

/

12

57%

157

 

 

 

 

   

TTVN 9 - 6e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Reinier Band

21

/

16

76%

177

Natasja Klok

18

/

12

67%

167

Herman Lissenberg

15

/

10

67%

167

Eli Patz

15

/

7

47%

147

Arjan Kingma

3

/

1

33%

133

           

TTVN 10 - 6e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Sandra Dubbers

30

/

24

80%

185

Alan Wouterse

30

/

23

77%

178

Marjon Heesen

29

/

17

59%

159

 

 

 

 

   

Uitslagen | Prestaties | Archief