{Uitslagen}
Uitslagen | Prestaties | Archief

Uitslagen Voorjaarscompetitie 2007

Junioren 1        Stand klasse 1

68%

TTVN 1

70

51

72%

Elan 1

70

48

68%

ZTTV 1

70

42

60%

Rega 1

70

39

55%

Hoogland 1

70

29

41%

Vitac 2

70

26

37%

Woerden 1

70

24

34%

Shot 3

70

21

30%

Junioren 2        Stand klasse 2B

TTVN 2

90

59

65%

Huizen 2

100

54

54%

Over t Net 1

90

47

52%

Rega 3

100

49

49%

Hoogland 2

90

40

44%

HTTC 3

90

31

34%

Junioren 3        Stand klasse 3A

DTV Smash 1

100

70

70%

Huizen 4

100

60

60%

TTVN 3

100

59

59%

Smash-W 1

100

45

45%

Vitac 3

100

37

37%

Woerden 3

100

29

29%

Junioren 4        Stand klasse 4C

Almeerspin 1

100

71

71%

WIK 1

100

70

70%

Rega 5

100

59

59%

VTV 3

100

36

36%

TTVN 4

100

35

35%

HTTC 4

100

29

29%

Junioren 5        Stand klasse 5D

TTVN 5

100

68

68%

TVS 1

100

58

58%

WIK 2

100

53

53%

SVO 3

100

49

49%

Smash-W 2

100

43

43%

Tielse TC 3

100

29

29%

Junioren 6        Stand klasse 6A

TTVN 6

100

84

84%

ZTTV 4

100

70

70%

Almeerspin 6

100

59

59%

Hilversum 8

100

41

41%

VTV 4

100

35

35%

Hoogland 6

100

11

11%

Junioren 7        Stand klasse Start

UTTC 4

35

27

77%

Vita 1

35

27

77%

Hilversum 11

35

25

71%

Tielse TC 4

35

19

54%

VTV 6

35

12

34%

Shot 9

35

11

31%

Hilversum 12

35

10

28%

TTVN 7

35

9

25%

Meisjes 1        Stand klasse Land BC1

Elan 1

80

61

76%

Nootwheer 1

80

48

60%

TTVN 1

80

47

58%

Veldhoven 1

80

27

33%

HBC 1

80

17

21%

Senioren 1        Stand klasse 2.02

TTVN 1

100

73

73%

Otio 1

100

61

61%

Buna 1

100

57

57%

Hilversum 9

100

47

47%

Effect 1

100

36

36%

HTTC 3

100

26

26%

Senioren 2        Stand klasse 2.03

Laren 1

100

62

62%

TTVN 2

100

55

55%

Shot 4

100

54

54%

VTV 9

100

47

47%

Tielse TC 2

100

42

42%

TVS 1

100

40

40%

Senioren 3        Stand klasse 2.01

Over t Net 2

100

81

81%

VTV 7

100

61

61%

Hoogland 1

100

51

51%

Iduna 1

100

47

47%

TTVN 3

100

39

39%

Effect 2

100

21

21%

Senioren 4        Stand klasse 3.05

VTV 10

100

72

72%

TTVN 4

100

62

62%

Maarssen 2

100

59

59%

SVO 4

100

37

37%

Woerden 3

100

36

36%

Hoogland 3

100

34

34%

Senioren 5        Stand klasse 3.06

Woerden 2

100

71

71%

de Schans 2

100

63

63%

Hilversum 15

100

49

49%

t Gooi 1

100

46

46%

HTTC 4

100

41

41%

TTVN 5

100

30

30%

Senioren 6        Stand klasse 4.17

HTTC 5

100

70

70%

Elan 7

100

66

66%

Woerden 6

100

51

51%

Fletio 3

100

50

50%

TTVN 6

100

40

40%

Good Luck 10

100

23

23%

Senioren 7        Stand klasse 5.09

Batua 2

100

81

81%

TTVN 7

100

62

62%

Tielse TC 5

100

60

60%

SVE 13

100

33

33%

ONI 7

100

33

33%

Leerdam 8

100

31

31%

Senioren 8        Stand klasse 6.01

Tielse TC 6

100

66

66%

HTV 6

100

57

57%

TTVN 8

100

54

54%

Batua 4

100

45

45%

Leerdam 9

100

42

42%

Gispen 11

100

36

36%

Senioren 9        Stand klasse 6.02

Tielse TC 7

100

67

67%

TTVN 9

100

62

62%

Leerdam 10

100

52

52%

BAT 3

100

50

50%

Vita 4

100

35

35%

AGAVS 1

100

34

34%

Senioren 10        Stand klasse 6.12

TTVN 10

80

54

67%

HTTC 12

80

48

60%

HTV 7

80

45

56%

Dosc 2

80

28

35%

Good Luck 14

80

25

31%

 

{Prestaties}
Uitslagen | Prestaties | Archief

Persoonlijke Prestaties Voorjaarscompetitie 2007

JEUGD

 

 

 

 

 

         

TTVN 1 - 1e klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Peter Marijn

30

/

24

80%

321

Paul Oostveen

21

/

15

71%

300

Alex de Nas

6

/

4

67%

316

Yorick Oor

27

/

15

56%

290

 

 

 

 

   

Meisjes 1 - Landelijk B/C

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Michelle Nagtegaal

24

/

20

93%

 

Ewa Bednarczyk

24

/

12

50%

 

Alannah de Roos

24

/

9

38%

 
           

TTVN 2 - 2e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Alex Witteman

29

/

26

90%

284

Michelle Nagtegaal

3

/

2

67%

247

Jordy Gerritse

23

/

13

57%

237

Matthijs Marijn

29

/

14

48%

228

 

 

 

 

   

TTVN 3 - 3e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Anna Witteman

6

/

5

83%

207

Jaap Rutten

23

/

16

70%

185

Joost van Es

26

/

17

65%

180

Tim Hersevoort  

23

/

12

52%

167

 

 

 

 

   

TTVN 4 - 4e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Bob Heutink

27

/

14

52%

117

Anton Otvagin

30

/

9

30%

95

Desley Hakkert

27

/

6

22%

84

 

 

 

 

   

TTVN 5 - 5e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Henno Frericks

27

/

23

85%

110

Tom Veldhuijzen

30

/

23

77%

93

Erik Versluis

30

/

14

47%

62

 

 

 

 

   

TTVN 6 - 6e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Dimitri Wulfers

30

/

29

97%

103

Roy van Veen

27

/

25

93%

95

Shannon de Roos

30

/

22

73%

58

 

 

 

 

   

TTVN 7 - Starters

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Sem van Engelen

18

/

9

50%

15

Stan Eleveld

16

/

3

19%

-23

 

 

 

 

   

SENIOREN

 

 

 

 

 

 

         

TTVN 1 - 2e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Alex de Nas

30

/

24

80%

385

Jan Willem Jansen

30

/

22

73%

373

Danny Hendriks

30

/

22

73%

373

 

 

 

 

   

TTVN 2 - 2e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Martin Lindenaar

24

/

16

67%

367

Peter Marijn

21

/

14

67%

367

Daam Hoogendijk

24

/

15

63%

363

Robin Mars

15

/

6

40%

340

 

 

 

 

   

TTVN 3 - 2e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Harry Eleveld

27

/

15

65%

356

Henny van Horssen

18

/

7

39%

339

Wim Kielen

30

/

10

33%

333

Paul Oostveen

9

/

2

22%

319

 

 

 

 

   

TTVN 4 - 3e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Piet Verkaik

24

/

18

75%

325

Remco Verweij

30

/

18

60%

310

Hans Miltenburg

27

/

15

56%

306

Yorick Oor

6

/

2

33%

283

 

 

 

 

   

TTVN 5 - 3e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Bart den Blanken

24

/

12

50%

300

Jan Duijveman

12

/

5

42%

292

Marek Bednarczyk

27

/

7

26%

276

Rob Groenen

4

/

1

25%

275

Jan van Alphen

15

/

1

7%

238

 

 

 

 

   

TTVN 6 - 4e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Alex Witteman

27

/

17

88%

268

Floor-Jan van Schaik

21

/

9

43%

248

Anna Witteman

27

/

9

33%

238

Wim Fassotte

6

/

2

33%

238

Fariborz Soheil

9

/

0

0%

180

 

 

 

 

   

TTVN 7 - 5e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Frits van Veen

15

/

11

73%

228

Jan van Etten

24

/

17

71%

226

Teun Nonhof

27

/

16

59%

214

Jan van de Biezen

24

/

12

50%

205

 

 

 

 

   

TTVN 8 - 5e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Ralph Smeets

17

/

15

88%

201

Jerry Wallenburg

18

/

12

67%

167

Jan Smeets

29

/

6

21%

116

 

 

 

 

   

TTVN 9 - 6e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Sandra Dubbers

29

/

27

93%

211

Joost van Heusden

3

/

2

67%

167

Arjan Oosthoek

25

/

13

52%

152

Marjon Heesen

29

/

12

41%

141

 

 

 

 

   

TTVN 10 - 6e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Rein Band

18

/

15

83%

192

Alan Wouterse

15

/

10

67%

167

Gea Tuller

15

/

10

67%

167

Eli Patz

21

/

13

62%

162

Uitslagen | Prestaties | Archief