{Uitslagen}
Uitslagen | Prestaties | Archief

Uitslagen Najaarscompetitie 2007

Junioren 1        Stand klasse Land C7

JCV 1

100

67

67%

TTVN 1

100

65

65%

Red Stars 58 1

100

54

54%

Stiphout 1

100

43

43%

Wanzl Belcrum 1

100

36

36%

Taverzo 2

100

35

35%

Junioren 2        Stand klasse 2B

HTTC 2

100

73

73%

TTVN 2

100

56

56%

VTV 1

100

54

54%

ZTTV 1

100

45

45%

DTV Smash 1

100

39

39%

Buna 1

100

33

33%

Junioren 3        Stand klasse 2A

Huizen 2

100

62

62%

Shot 2

100

61

61%

Over t Net 1

100

55

55%

Rega 3

100

52

52%

HTTC 3

90

31

34%

TTVN 3

90

28

31%

Junioren 4        Stand klasse 4A

Vitac 2

100

66

66%

TTVN 4

100

65

65%

Rega 5

100

62

62%

Almeerspin 2

100

58

58%

Hilversum 5

100

36

36%

Over t Net 2

100

11

11%

Junioren 5        Stand klasse 4C

TTVN 5

80

58

72%

Tielse TC 2

80

55

68%

DTV Smash 2

80

44

55%

Hoogland 3

80

27

33%

HTTC 4

80

16

20%

Junioren 6        Stand klasse 4B

VTV 2

80

66

82%

Hilversum 4

80

48

60%

Shot 4

80

42

52%

Iduna 1

80

28

35%

TTVN 6

80

16

20%

Junioren 7        Stand klasse Start A

Bijmaat 1

30

26

86%

VTV 6

30

19

63%

TTVN 7

30

18

60%

VTV 7

30

16

53%

Hilversum 12

30

15

50%

Shot 6

30

6

20%

TVP 4

30

5

16%

Junioren 8        Stand klasse Start B

TTVN 8

30

26

86%

WIK 4

30

23

76%

TTVN 9

30

18

60%

VTV 5

30

18

60%

SVE 3

30

9

30%

Good Luck 1

30

6

20%

UTTC 4

30

5

16%

Junioren 9        Stand klasse Start B

TTVN 8

30

26

86%

WIK 4

30

23

76%

TTVN 9

30

18

60%

VTV 5

30

18

60%

SVE 3

30

9

30%

Good Luck 1

30

6

20%

UTTC 4

30

5

16%

Meisjes 1        Stand klasse Land BC2

De Toekomst 1

60

46

76%

Nootwheer 1

60

42

70%

TTVN 1

60

40

66%

Helden 67 1

60

38

63%

Hotak 68 2

60

24

40%

Dordrecht 1

60

16

26%

Veldhoven 2

60

4

6%

Meisjes 2        Stand klasse Land BC1

Leogang 1

60

41

68%

Vice Versa 1

60

39

65%

Flits 1

60

39

65%

TTVN 2

60

32

53%

Never Despair 2

60

27

45%

HBC 2

60

20

33%

Wanzl Belcrum 1

60

12

20%

Senioren 1        Stand klasse 1.01

Over t Net 1

100

70

70%

Bijmaat 3

100

56

56%

Hilversum 6

100

51

51%

TTVN 1

100

43

43%

VEV 1

100

42

42%

Gispen 2

100

38

38%

Senioren 2        Stand klasse 2.08

SVE 3

100

66

66%

TTVN 2

100

64

64%

Hoogland 1

100

53

53%

Rega 2

100

50

50%

Hilversum 11

100

35

35%

Gispen 4

100

32

32%

Senioren 3        Stand klasse 2.04

Huizen 3

100

78

78%

TVP 1

100

60

60%

Zeta 1

100

57

57%

Hilversum 9

100

48

48%

TTVN 3

90

33

36%

Almeerspin 4

90

14

15%

Senioren 4        Stand klasse 3.08

UTTC 6

100

77

77%

TTVN 4

90

64

71%

Maarssen 1

100

59

59%

de Schans 2

90

50

55%

WIK 3

100

27

27%

Fletio 1

100

13

13%

Senioren 5        Stand klasse 3.06

Gispen 5

100

69

69%

BAT 1

100

68

68%

Leerdam 2

100

51

51%

TTVN 5

100

48

48%

TVP 2

100

38

38%

VTV 14

100

26

26%

Senioren 6        Stand klasse 4.13

TTVN 6

90

61

67%

Leerdam 4

90

55

61%

Gispen 8

100

55

55%

SVE 7

100

50

50%

Batua 1

100

46

46%

Tielse TC 3

100

23

23%

Senioren 7        Stand klasse 4.07

Effect 3

100

60

60%

Gispen 7

100

60

60%

Woerden 5

100

52

52%

Leerdam 3

100

51

51%

TTVN 7

100

43

43%

Batua 2

100

34

34%

Senioren 8        Stand klasse 5.05

Leerdam 5

100

78

78%

TTVN 8

90

59

65%

Quick D 1

90

42

46%

Gispen 10

100

44

44%

Batua 3

100

43

43%

Tielse TC 4

100

24

24%

Senioren 9        Stand klasse 5.13

TTVN 9

100

73

73%

Huizen 9

100

70

70%

HTTC 11

100

58

58%

Vita 3

100

42

42%

Hilversum 24

100

38

38%

ONI 7

100

19

19%

Senioren 10        Stand klasse 5.14

MTTV 3

100

68

68%

Smash-W 7

100

62

62%

Reflex 4

90

48

53%

TVA 2

90

44

48%

Over t Net 7

100

46

46%

TTVN 10

80

12

15%

Senioren 11        Stand klasse 6.03

Bunschot 6

100

74

74%

Elan 12

100

64

64%

Veenland 4

90

52

57%

TTVN 11

90

46

51%

HTTC 13

100

29

29%

Reflex 5

100

21

21%


{Prestaties}
Uitslagen | Prestaties | Archief

Persoonlijke Prestaties Najaarscompetitie 2007

JEUGD
         

TTVN 1 - Landelijk C

Gesp.

/

Gew.

%

Peter Marijn

27

/

24

88%

Paul Oostveen

30

/

22

73%

Yorick Oor

30

/

12

40%

 

 

 

 

 

TTVN 2 - 2e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Jordy Gerritse

30

/

19

63%

208

Myrddin Verheij

27

/

16

59%

204

Matthijs Marijn

30

/

14

47%

192

 

 

 

 

   

TTVN 3 - 2e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Joost van Es

21

/

14

67%

212

Jaap Rutten

27

/

12

44%

189

Tim Hersevoort

24

/

2

8%

137

 

 

 

 

   

TTVN 4 - 4e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Tom Veldhuijzen

27

/

19

70%

135

Desley Hakkert

27

/

16

59%

124

Bob Heutink

25

/

13

52%

117

 

 

 

 

   

TTVN 5 - 4e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Rens de Haas

23

/

18

78%

147

Henno Frericks

20

/

14

70%

135

Roy Jansen

23

/

16

70%

135

 

 

 

 

   

TTVN 6 - 4e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Wesley Hartsink

18

/

7

39%

104

Dimitri Wulfers

18

/

6

33%

98

Arnand de Graaf

18

/

2

11%

62

Shannon de Roos

18

/

0

0%

40

 

 

 

 

   

TTVN 7 - Starters

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Sem van Engelen

14

/

10

71%

36

Stan Eleveld

14

/

6

43%

8

 

 

 

 

   

TTVN 8 - Starters

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Deborah Jekel

14

/

14

100%

90

Jordy Kooijman

16

/

11

69%

34

 

 

 

 

   

TTVN 9 - Starters

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Peter van den Hoeven

12

/

8

67%

32

Natalia Bednarczyk

12

/

7

58%

23

Jan-Theo van Es

5

/

0

0%

-60

 

 

 

 

   

Meisjes 1 - Land. B/C (poule)

Gesp.

/

Gew.

%

Danielle Lambrechts

18

/

14

77%

Amber van Dorp

18

/

13

72%

Manon Neilen

18

/

10

55%

Meisjes 1 - Land. B/C (play-off)

Gesp.

/

Gew.

%

Manon Neilen

9

/

8

88%

Amber van Dorp

9

/

7

77%

Danielle Lambrechts

9

/

6

66%

         

Meisjes 2 - Land. B/C (poule)

Gesp.

/

Gew.

%

Michelle Nagtegaal

12

/

10

83%

Melanie van Berkum

15

/

9

60%

Alannah de Roos

15

/

5

33%

Ewa Bednarczyk

12

/

4

33%

Meisjes 2 - Land. B/C (play-off)

Gesp.

/

Gew.

%

Michelle Nagtegaal

9

/

8

88%

Alannah de Roos

3

/

2

66%

Ewa Bednarczyk

6

/

3

50%

Melanie van Berkum

9

/

3

33%

         

SENIOREN

       

TTVN 1 - 1e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Jan-Willem Jansen

30

/

15

50%

400

Alex de Nas

30

/

14

47%

397

Danny Hendriks

30

/

10

33%

383

 

 

 

 

   

TTVN 2 - 2e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Peter Marijn

26

/

18

69%

369

Daam Hoogendijk

29

/

19

66%

366

Martin Lindenaar

26

/

17

65%

365

 

 

 

 

   

TTVN 3 - 2e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Harry Eleveld

24

/

10

42%

342

Wim Kielen

27

/

11

41%

341

Henny van Horssen

24

/

7

29%

329

 

 

 

 

   

TTVN 4 - 3e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Bart den Blanken

27

/

21

78%

331

Paul Oostveen

24

/

17

71%

321

Remco Verweij

27

/

17

63%

313

 

 

 

 

   

TTVN 5 - 3e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Robin Mars

3

/

3

100%

375

Piet Verkaik

30

/

20

67%

317

Joris Bosboom

24

/

13

54%

304

Hans Miltenburg

24

/

10

42%

292

 

 

 

 

   

TTVN 6 - 4e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Jan Duijveman

21

/

17

81%

292

Rob Groenen

15

/

12

80%

290

Marek Bednarczyk

24

/

15

63%

268

Peter van Rosmalen

12

/

3

25%

230

Jan van Alphen

3

/

0

0%

180

 

 

 

 

   

TTVN 7 - 4e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Alex Witteman

30

/

18

60%

265

Yorick Oor

24

/

13

54%

259

Anna Witteman

24

/

7

29%

234

Wim Fassotte

12

/

3

25%

230

 

 

 

 

   

TTVN 8 - 5e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Frits van Veen

15

/

12

80%

240

Jan van de Biezen

18

/

14

78%

236

Jan van Etten

21

/

15

71%

226

Teun Nonhof

24

/

11

46%

201

 

 

 

 

   

TTVN 9 - 5e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Jeremy Smeets

30

/

29

97%

273

Joost van Es

27

/

25

93%

265

Jerry Wallenburg

18

/

6

33%

188

Ralph Smeets

15

/

5

33%

188

 

 

 

 

   

TTVN 10 - 5e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Sandra Dubbers

12

/

7

58%

213

Yvonne Blokland

6

/

2

33%

188

Arjan Oosthoek

21

/

2

10%

149

Marjon Heesen

19

/

1

5%

141

 

 

 

 

   

TTVN 11 - 6e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rating

Rein Band

15

/

13

87%

198

Herman Lissenberg

9

/

6

67%

167

Eli Patz

17

/

7

41%

141

Jan Smeets

11

/

4

36%

136

Alan Wouterse

14

/

4

29%

129

Gea Tuller

6

/

0

0%

75

Natasja Klok

3

/

0

0%

75

         

Uitslagen | Prestaties | Archief