{Uitslagen}
Uitslagen | Prestaties | Archief

Uitslagen Voorjaarscompetitie 2006

Senioren 1        Stand klasse 2.07

t Gooi 1

100

60

60%

Iduna 1

100

59

59%

Huizen 3

100

57

57%

VTV 7

100

49

49%

TTVN 1

100

44

44%

Buna 2

100

31

31%

Senioren 2        Stand klasse 3.03

TTVN 2

100

77

77%

Smash-W 1

100

68

68%

Tielse TC 3

100

60

60%

HTTC 2

100

59

59%

Effect 5

100

23

23%

Leerdam 3

100

13

13%

Senioren 3        Stand klasse 3.02

Maarssen 1

100

65

65%

TTVN 3

100

64

64%

UTTC 8

100

54

64%

Rega 4

100

51

51%

Shot 6

100

43

43%

Smash-W 2

100

13

13%

Senioren 4        Stand klasse 4.07

ZTTV 3

100

69

69%

TTVN 4

100

60

60%

Hoogland 3

100

56

56%

UTTC 10

100

52

52%

TVS 4

100

35

35%

Elan 6

100

28

28%

Senioren 5        Stand klasse 4.17

Leerdam 4

100

80

80%

HTTC 6

100

65

65%

Gispen 8

100

51

51%

Batua 1

100

44

44%

TTVN 5

100

37

37%

Tielse TC 4

100

23

23%

Senioren 6        Stand klasse 5.10

HTV 5

100

69

69%

Maarssen 5

100

64

64%

UTTC 15

100

50

50%

de Vaart 1

100

48

48%

TTVN 6

100

42

42%

Woerden 10

100

27

27%

Senioren 7        Stand klasse 5.06

HTV 4

100

73

73%

Gispen 9

100

70

70%

Leerdam 5

100

67

67%

Effect 6

100

43

43%

TTVN 7

100

26

26%

Batua 3

100

21

21%

Senioren 8        Stand klasse 6.12

Effect 7

100

69

69%

TTVN 8

100

62

62%

Batua 4

100

56

56%

Leerdam 9

100

55

55%

Gispen 12

100

32

32%

HTTC 12

100

26

26%

Senioren 9        Stand klasse 6.11

VTV 19

100

77

77%

Vita 4

100

71

71%

Radiair 2

100

53

53%

TTVN 9

100

42

42%

Leerdam 8

100

39

39%

BAT 4

100

18

18%

 

Junioren 1        Stand klasse Land B4

Kampenion 1

100

76

76%

GTTC 2

100

64

64%

TTVN 1

100

51

51%

Hutaf 1

100

37

37%

DTTC 78 1

100

37

37%

Entac 1

100

35

35%

Junioren 2        Stand klasse 1

Huizen 1

70

59

84%

SVO 1

70

47

67%

Shot 2

70

44

62%

TTVN 2

70

34

48%

Woerden 1

70

28

40%

Effect 1

70

25

35%

HTTC 2

70

22

31%

ZTTV 1

70

21

30%

Junioren 3        Stand klasse 2B

Elan 2

100

71

71%

Woerden 3

100

63

63%

TTVN 3

100

52

52%

de Schans 1

100

48

48%

Hoogland 1

100

44

44%

Iduna 1

100

22

22%

Junioren 4        Stand klasse 3A

Elan 3

100

76

76%

DTV Smash 1

100

72

72%

TTVN 4

100

55

55%

Victoria 3

100

49

49%

HTTC 4

100

30

30%

ZTTV 3

100

18

18%

Junioren 5        Stand klasse 4D

de Schans 2

100

82

82%

Tielse TC 2

100

62

62%

Shot 6

100

58

58%

TTVN 5

100

38

38%

Vitac 3

100

37

37%

Effect 2

100

23

23%

Junioren 6        Stand klasse 4C

Huizen 4

100

77

77%

Fletio 1

100

66

66%

Rega 5

100

57

57%

Bijmaat 3

100

50

50%

TTVN 6

100

26

26%

Victoria 5

100

24

24%

Junioren 7        Stand klasse 5F

SVE 2

100

76

76%

Almeerspin 2

100

61

61%

TTVN 7

100

49

49%

Fletio 2

100

45

45%

Woerden 5

100

39

39%

HTTC 7

100

30

30%

Junioren 8        Stand klasse 6D

TTVN 8

80

55

69%

Maarssen 3

80

45

56%

Gispen 3

80

44

55%

Vita 2

80

37

46%

Tielse TC 5

80

19

24%

Junioren 9        Stand klasse Start A

Victoria 8

20

17

85%

Almeerspin 7

20

15

75%

TTVN 9

20

13

65%

TVP 4

20

4

20%

VTV 7

20

1

5%

{Prestaties}
Uitslagen | Prestaties | Archief

Persoonlijke Prestaties Voorjaarscompetitie 2006

JEUGD

 

 

 

 

       

TTVN 1 - Landelijk B

Gesp.

/

Gew.

%

Alex de Nas

30

/

20

67%

Robin Mars

27

/

18

67%

Bart den Blanken

30

/

8

26%

 

 

 

 

 

TTVN 2 - 1e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Peter Marijn

27

/

15

56%

Paul Oostveen

30

/

16

53%

Yorick Oor

27

/

7

26%

 

 

 

 

 

TTVN 3 - 2e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Floor-Jan van Schaik

20

/

13

65%

Jordy Gerritse

14

/

9

64%

Romano Bendanon

24

/

11

46%

Dennis Langenkamp

26

/

8

31%

 

 

 

 

 

TTVN 4 - 3e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Alex Witteman

27

/

24

87%

Matthijs Marijn

18

/

9

50%

Anna Witteman

18

/

8

44%

Mick Hersevoort  

21

/

8

38%

 

 

 

 

 

TTVN 5 - 4e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Nancy Gerritse

21

/

10

48%

Tim Hersevoort

27

/

11

41%

Alannah de Roos

27

/

4

15%

 

 

 

 

 

TTVN 6 - 5e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Amber van Dorp

24

/

12

50%

Jaap Rutten

30

/

9

30%

Bob Heutink

30

/

3

10%

 

 

 

 

 

TTVN 7 - 5e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Joost van Es

21

/

18

86%

Anton Otvagin

24

/

12

50%

Erik Versluis

24

/

9

38%

Desley Hakkert

21

/

6

29%

 

 

 

 

 

TTVN 8 - 6e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Ewa Bednarczyk

21

/

20

95%

Henno Fredericks

12

/

8

67%

Hanneke Hengeveld

18

/

11

61%

Tom Veldhuijzen

18

/

9

50%

 

 

 

 

 

TTVN 9 - Starters

Gesp.

/

Gew.

%

Shannon de Roos

10

/

8

80%

Amy Mahulete

7

/

4

57%

Roy van Veen

11

/

5

45%

         

SENIOREN

 

 

 

 

 

       

TTVN 1 - 2e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Danny Hendriks

21

/

14

67%

Daam Hoogendijk

30

/

11

37%

Remco Verweij

30

/

9

30%

 

 

 

 

 

TTVN 2 - 3e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Alex de Nas

30

/

25

83%

Harry Eleveld

24

/

18

75%

Wim Kielen

27

/

20

74%

Henny van Horssen

9

/

6

67%

 

 

 

 

 

TTVN 3 - 3e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Robin Mars

21

/

16

76%

Piet Verkaik

30

/

21

70%

Hans Miltenburg

30

/

17

57%

Bart den Blanken

3

/

0

0%

 

 

 

 

 

TTVN 4 - 4e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Jan Duijveman

21

/

15

71%

Jan van Alphen

27

/

18

67%

Rob Groenen

21

/

13

62%

Peter van Rosmalen

21

/

7

33%

 

 

 

 

 

TTVN 5 - 4e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Marek Bednarczyk

24

/

13

54%

Frits van Veen

18

/

6

33%

Teun Nonhof

18

/

6

33%

Jan van de Biezen

12

/

3

25%

Jan van Etten

18

/

4

22%

 

 

 

 

 

TTVN 6 - 5e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Wim Fassotte

24

/

16

67%

Mick Hersevoort

3

/

2

67%

Fariborz Soheil

21

/

12

50%

Alex Witteman

9

/

4

44%

Leo van Dorp

21

/

4

19%

 

 

 

 

 

TTVN 7 - 5e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Sandra Dubbers

24

/

8

33%

Joost van Heusden

24

/

8

33%

Marjon Heesen

24

/

5

21%

Yvonne Blokland

15

/

2

13%

 

 

 

 

 

TTVN 8 - 6e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rein Band

23

/

18

78%

Roel Hagen  

24

/

16

67%

Herman Lissenberg

20

/

11

55%

Eli Patz

20

/

9

45%

 

 

 

 

 

TTVN 9 - 6e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

DaniŽl Grimmelikhuijzen

30

/

17

57%

Cor van Heezik

27

/

10

37%

Arjan Oosthoek

30

/

9

30%

 

 

 

 

 

Uitslagen | Prestaties | Archief