{Uitslagen}
Uitslagen | Prestaties | Archief

Uitslagen Najaarscompetitie 2006

Junioren 1        Stand klasse Land B3

HTC 1

100

74

74%

Flash 2

100

58

58%

Veldhoven 1

100

58

58%

Flits 1

100

43

43%

TTVN 1

100

40

40%

Entac 1

100

27

27%

Junioren 2        Stand klasse 1.A

HTTC 1

100

65

65%

TTVN 2

100

57

57%

Elan 1

100

54

54%

ZTTV 1

100

44

44%

Woerden 1

100

40

40%

Shot 3

100

40

40%

Junioren 3        Stand klasse 2.A

Vitac 2

100

70

70%

Rega 2

100

56

56%

Hoogland 2

100

54

54%

Woerden 2

100

47

47%

SVE 1

100

37

37%

TTVN 3

100

36

36%

Junioren 4        Stand klasse 4.E

TTVN 4

100

63

63%

Woerden 3

100

57

57%

Tielse TC 1

100

51

51%

WIK 1

100

49

49%

Gispen 1

100

46

46%

VTV 3

100

34

34%

Junioren 5        Stand klasse 4.C

SVE 2

100

75

75%

Zeta 1

100

74

74%

TTVN 5

90

51

56%

Buna 3

90

47

52%

HTV 1

100

23

23%

Victoria 5

100

20

20%

Junioren 6        Stand klasse 5.D

Shot 7

80

51

63%

Hoogland 4

80

47

58%

TTVN 6

80

44

55%

HTTC 5

80

32

40%

ZTTV 3

80

26

32%

Junioren 7        Stand klasse 5.B

UTTC 1

100

80

80%

Gispen 2

90

65

72%

TTVN 7

90

55

61%

TVS 1

100

34

34%

Iduna 1

100

34

34%

Smash-W 2

100

22

22%

Junioren 8        Stand klasse 6.B

Bijmaat 4

100

76

76%

Almeerspin 3

100

61

61%

TVP 3

100

49

49%

Fletio 2

100

45

45%

TTVN 8

100

36

36%

Hoogland 5

100

33

33%

Senioren 1        Stand klasse 2.02

UTTC 1

100

67

67%

TTVN 1

100

62

62%

Gispen 3

100

59

59%

VTV 7

100

46

46%

Effect 1

100

39

39%

Woerden 3

100

27

27%

Senioren 2        Stand klasse 2.04

UTTC 2

100

79

79%

Zeta 1

100

59

59%

ZTTV 1

100

47

47%

VTV 9

100

43

43%

TTVN 2

100

41

41%

Almeerspin 2

100

31

31%

Senioren 3        Stand klasse 3.11

TTVN 3

100

73

73%

TTCL 1

100

70

70%

Quick 32 8

100

55

55%

Gispen 6

100

37

37%

Laren 3

100

36

36%

HTTC 4

100

29

29%

Senioren 4        Stand klasse 3.08

TTVN 4

80

55

68%

SVE 7

80

45

56%

Fletio 2

90

45

50%

Huizen 4

80

37

46%

Rega 5

10

4

40%

Elan 4

80

24

30%

Senioren 5        Stand klasse 4.05

TTVN 5

100

65

65%

de Schans 3

100

56

56%

VTV 14

100

50

50%

HTTC 9

100

47

47%

Vitac 3

100

42

42%

Woerden 5

100

40

40%

Senioren 6        Stand klasse 4.12

SVO 4

100

64

64%

Leerdam 4

100

58

58%

HTTC 8

100

52

52%

VTV 17

100

50

50%

Batua 1

100

40

40%

TTVN 6

100

36

36%

Senioren 7        Stand klasse 5.15

Good Luck 11

100

71

71%

TTVN 7

100

70

70%

Elan 9

100

54

54%

Veenland 2

100

50

50%

ONI 7

100

36

36%

UTTC 13

100

19

19%

Senioren 8        Stand klasse 5.05

Tielse TC 5

100

67

67%

SVE 12

100

65

65%

Gispen 9

100

55

55%

Reflex 3

100

49

49%

VTV 20

100

32

32%

TTVN 8

100

32

32%

Senioren 9        Stand klasse 6.14

VTV 21

100

77

77%

Vita 3

100

77

77%

TTVN 9

100

50

50%

Over t Net 8

100

37

37%

HTV 7

100

32

32%

HTTC 15

100

27

27%

Senioren 10        Stand klasse 6.08

Woerden 11

100

71

71%

Veenland 4

100

62

62%

de Schans 5

100

58

58%

de Vaart 4

100

44

44%

TTVN 10

100

37

37%

WIK 4

100

28

28%

Senioren 11        Stand klasse 6.07

HTTC 14

100

77

77%

Leerdam 9

100

60

60%

Tielse TC 6

100

55

55%

TTVN 11

100

46

46%

Vita 4

100

36

36%

Batua 4

100

26

26%

 

{Prestaties}
Uitslagen | Prestaties | Archief

Persoonlijke Prestaties Najaarscompetitie 2006

JEUGD

 

 

 

 

       

TTVN 1 - Landelijk B

Gesp.

/

Gew.

%

Robin Mars

21

/

16

76%

Alex de Nas

21

/

11

52%

Peter Marijn

18

/

5

27%

 

 

 

 

 

TTVN 2 - 1e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Yorick Oor

21

/

15

71%

Paul Oostveen

24

/

17

71%

Bart den Blanken

24

/

12

50%

Jordy Gerritse

21

/

7

33%

 

 

 

 

 

TTVN 3 - 2e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Alex Witteman

30

/

19

63%

Floor-Jan van Schaik

18

/

8

44%

Matthijs Marijn

27

/

4

15%

 

 

 

 

 

TTVN 4 - 4e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Anna Witteman

21

/

19

90%

Amber van Dorp

21

/

17

81%

Tim Hersevoort

24

/

13

54%

Alannah de Roos

21

/

6

29%

 

 

 

 

 

TTVN 5 - 4e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Jaap Rutten

29

/

19

66%

Joost van Es

30

/

19

63%

Bob Heutink

29

/

9

31%

 

 

 

 

 

TTVN 6 - 5e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Ewa Bednarczyk

23

/

18

78%

Henno Frericks

20

/

10

50%

Hanneke Hengeveld

17

/

8

47%

 

 

 

 

 

TTVN 7 - 5e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Desley Hakkert

24

/

16

67%

Anton Otvagin

21

/

11

52%

Erik Versluis

27

/

14

52%

Tom Veldhuijzen

18

/

8

44%

 

 

 

 

 

TTVN 8 - 6e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Dimitri Wulfers

21

/

14

67%

Shannon de Roos

30

/

9

30%

Roy van Veen

24

/

5

21%

Fť van Dongen

6

/

1

17%

 

       

SENIOREN

 

 

 

 

 

       

TTVN 1 - 2e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Danny Hendriks

30

/

21

70%

Jan-Willem Jansen

30

/

19

63%

Alex de Nas

30

/

17

57%

 

 

 

 

 

TTVN 2 - 2e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Martin Lindenaar

30

/

20

67%

Daam Hoogendijk

30

/

14

47%

Remco Verweij

30

/

3

10%

 

 

 

 

 

TTVN 3 - 3e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Harry Eleveld

27

/

23

85%

Henny van Horssen

15

/

11

73%

Robin Mars

12

/

8

67%

Wim Kielen

27

/

16

59%

 

 

 

 

 

TTVN 4 - 3e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Piet Verkaik

3

/

3

100%

Paul Oostveen

15

/

12

80%

Peter Matijn

11

/

8

73%

Hans Miltenburg

20

/

9

45%

 

 

 

 

 

TTVN 5 - 4e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rob Groenen

24

/

18

75%

Bart den Blanken

30

/

21

70%

Jan Duijveman

27

/

16

59%

Peter van Rosmalen

3

/

1

33%

 

 

 

 

 

TTVN 6 - 4e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Marek Bednarczyk

24

/

13

54%

Frits van Veen

18

/

9

50%

Teun Nonhof

21

/

6

29%

Jan van Etten

18

/

4

22%

Jan van de Biezen

15

/

3

20%

 

 

 

 

 

TTVN 7 - 5e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Alex Witteman

26

/

24

92%

Wim Fassotte

26

/

18

69%

Anna Witteman

21

/

13

62%

Fariborz Soheil

9

/

5

56%

Mick Hersevoort

3

/

0

0%

 

 

 

 

 

TTVN 8 - 5e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Joost van Heusden

27

/

14

52%

Sandra Dubbers

27

/

12

44%

Yvonne Blokland

9

/

2

22%

Marjon Heesen

27

/

1

4%

 

 

 

 

 

TTVN 9 - 6e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Jerry Wallenburg

27

/

19

70%

Ralph Smeets

21

/

14

67%

Jan Smeets

30

/

7

23%

 

 

 

 

 

TTVN 10 - 6e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

Rein Band

17

/

10

59%

Herman Lissenberg

24

/

9

38%

Roel Hagen  

23

/

8

35%

Eli Patz

20

/

2

10%

 

 

 

 

 

TTVN 11 - 6e Klasse

Gesp.

/

Gew.

%

DaniŽl Grimmelikhuijzen

27

/

23

85%

Arjan Oosthoek

21

/

7

33%

Cor van Heezik

12

/

4

33%

Alan Wouterse

30

/

9

30%

Uitslagen | Prestaties | Archief